Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem tudok bemenni munkaügyi...

Nem tudok bemenni munkaügyi központba. Mi történik ha nem jelentkezek ki?

Figyelt kérdés

2hónapja jelentkeztem be a munkaügyi központba munkanélküliként. Azóta már kaptam munkahelyet, viszont mivel másik városba van a kirendeltsége a munkanélkülinek, a munkaidőm nem engedi h hétköznap betudjak menni.

Pályakezdő vagyok, így semmiféle juttatást nem kaptam, sőt tb-m se volt. Magyarul mintha be se lettem volna jelentkezve.

Lesz ebből bármiféle bajom?



2013. szept. 24. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mész be azon a napon, amikor berendeltek, eleve törölnek a nyilvántartásból.
2013. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha nem kapsz járulékot, felesleges bemenned!

gond akkor lenne, ha járulékot kapnál és nem mennél be, a kiutal járulékot meg felvennéd!

2013. szept. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én évekkel ezelött voltam így, én sem mentem be kijelentkezni, felhívtak telefonon, és mondták, hogy ha nem megyek be, legalább írjak levelet.

Azt sem írtam :)

Semmi nem történik, csak nekik jobb lenne, ha bemennél/levelet irnál.

2013. szept. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szankciósan törölnek. Ilyenkor csak akkor lehet problémád, ha mondjuk 60 napon belül mégis újra munkanélküli leszel, mert akkor nem vesznek rögtön vissza a rendszerbe.
2013. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!