Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Ebayrol rendeltem és a 4PX...

Ha Ebayrol rendeltem és a 4PX Worldwide Express -el küldik el a levelet, akkor nekem itthon, ki fogja kiszállítani?

Figyelt kérdés
A posta, vagy valamelyik futárszolgálat? Mert itthon ilyen 4PX Worldwide Express futárszolgálatot nem találtam. Egyáltalán hova küldi a levelemet a 4PX Worldwide Express ?
2013. okt. 6. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a vámhivatlhoz kell majd befáradnod, vám és áfa kifizetés után átveheted a csomagodat, ha 20 dolloár feletti az értéke, szállítással együtt.
2013. okt. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ez valami vicc? A vámhivatalba kell elmennem egy ebayről rendelt medálért?


Egyébként az értéke csak 1775 HUF!

2013. okt. 6. 15:07
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]


Egyébként itt azt írja a China post-tal is együttműködik, akkor csak a posta fogja kihozni?


Nem tudom elképzelni, hogy nekem egy csomagért a vámhivatalba kellene elmennem, ráadásul nem is 20 dollár az értéke, és még vámon se volt eddig mert csak holnap adják fel, és ha meg is nézik, akkor se találnak sok érdekes dolgot...

2013. okt. 6. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!