Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hova mehetnék diákmunkára,...

Hova mehetnék diákmunkára, vagy hol, hogyan tudnék pénzt keresni 14 évesen?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy digitális rajztáblát, ki is néztem ezt: [link]

Csak az a gond, hogy sosem álltunk valami baromi jól anyagilag, főleg mióta a szüleim elváltak, de anyukám azt mondta, ha megkeresem rá magam a pénzt akkor megkaphatom.

És most lázasan azon töröm a fejem, hogyan szerezhetnék ennyi pénzt, mert diákmunkára ugye még nem mehetek... És a szomszéd füvének lenyírása, meg a kutyasétáltatás az nem szokás Magyarországon :/

Gondoltam még arra, hogy csinálok mindenféle karkötőt (ez az egyik hobbim), és eladom őket az apródon, de ebben a gazdasági helyzetben tudom hogy nincsen rá demmi kereslet, talán karácsonykor tudnék eladni pár darabot max ilyen 300 forintokért... és akkor még sokat mondtam. Na és az átutalásról meg postázásról még nem is beszéltem...

Szóval tényleg semmi ötletem nincs. :/ Tudnátok ötleteket mondani esetleg valaki aki hasonló cipőben jár?



2013. okt. 7. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom édesanyád hogy a kutyagumiba gondolta hogy te majd megkeresed rá a pénzt 14 évesen... Ha te keresed meg rá a pénzt, jó hogy megkaphatod. Anyukádnak ahhoz a pénzhez semmi köze...
2013. okt. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy ő hajcsár módon elküldött engem dolgozni, csupán kijelentette, hogy sajnálom lányom erre most nincs. És én ezt teljes mértékben elfogadom, ha lenne se várnám el hogy az egészet ő fizesse ki, akkor is biztosan beleadnék valamennyit. :)
2013. okt. 7. 18:20
 3/3 anonim ***** válasza:
karácsony névnap szülinap ezeket várd meg kérj mindenkitől pénzt és lassan összejön :))
2013. okt. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!