Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez hogyan működik online...

Ez hogyan működik online sportfogadáskor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, hogy pl TippMix-en lehet, hogy reggel még 2,85-ös szorzó volt valamin, de lehet, hogy délután már csak 2,46-s

Ilyenkor ha reggel teszed meg a mixedet akkor ugye többet nyerhetsz...


De mi van az online fogadással, ott is változnak az odds-ok.. például ha én a bizonyos meccs előtt mikor még mondjuk 2.00 a az odds megrakom 10.000 ezerrel, és bejön, de a meccs előtt visszaveszik pl 1,5 re akkor az 1,5 ös csak azokra vonatkozik akik ezt követően fogják megrakni, tehát én 20.000FT-ot nyerek?



Bocsi a furcsa fogalmazásért, de ezt tudnom kellene! :)



2013. okt. 8. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem veszik vissza. Olyan szorzón lesz a nyereményed amilyenen a tétet megraktad. Legalább is bet-at-home-n igy van de sztem mindehol...
2013. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam, köszönöm!
2013. okt. 8. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed érdemes hogy jó korán fogadj.Ahogy közeleg a meccs,veszik lejjebb az oddsokat. Szélsőséges esetben ,van mikor 100 ról 20-ra leveszik. Persze itt kicsi az esély..
2013. okt. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja,Oddsportal.com Dropping odds. Itt megtalálod az eső oddsokat.
2013. okt. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!