Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Apródon okt.2. -ai xperia P...

Apródon okt.2. -ai xperia P telefon 25. 000 Ft-ért árulják, ami átverés! Én belefutottam. Van valaki akit még átvert ez az ember?

Figyelt kérdés
Tettem feljelentés, de többen több eséllyel indulunk. Jah és a telefon még mindig hirdetve van, így folyamatosan kapja a pénzt a nem létező telefonjáért! Ez felháborító! Kérem akit ez az ember átvert, írjon hogy tudjunk valamit tenni!

2013. okt. 9. 21:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy átverés? Beszéltél azóta az illetővel mióta megvetted a telefont vagy egyből rohantál a rendőrségre?
2013. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Néhány embert biztos át tudott verni. A rendőrségen lehet feljelentést tenni (sőt érdemes is, hogy legalább mást ugyanezzel ne tudjon átverni), de a pénzt valószinűleg soha az életben nem fogod viszontlátni.

Azért aki szerint valós lehet egy 50-60000Ft-os akármi 25000Ft-ért, az az én személyes véleményem szerint megérdemli a tanulópénz kifizetését...

2013. okt. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nyilván beszéltem vele, nem a kedvenc kávézóm a rendőrség. Mivel 4 nap alatt sem érkezett meg a telefon, hívtam, azt mondta elmegy a postára utána nézni, majd azt mondta a postakocsi felborult és a telefon összetört, majd a posta kártérit. Tehát elég egyértelmű, hogy átverés és még normális történetet sem tudott kitalálni. Több ilyen telefon is volt 30.ezer környékén ami újonan 50 ezer, de ezek ugye használtak tehát senki nem ad érte annyit mintha boltban vennéd. Engem már nem a pénzem érdekel, hanem hogy rajtam kívül többen bele fognak futni ebbe a csalóba, mert amúgy kedves és meggyőző. ÉS véletlenül valamelyik nap felhívott, hogy én érdeklődtem-e ma a telefon után, mire bemutatkoztam és egyből lerakta. Tehát aznap is eladta ugyanazt a telefont más embernek is. Ez háborít fel, hogy megteheti!
2013. okt. 9. 22:15
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem teheti meg. Mármint törvényt sért vele, amiért előbb-utóbb remélhetőleg büntetést fog kapni. Viszont egyet elkapnak kettő lesz helyette. Egészen addig, amíg az emberek túl naivak elhinni, hogy tudnak jó vételt csinálni.
2013. okt. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az apródon a hirdetés azonosítója : 21968677
2013. okt. 9. 22:25
 6/18 anonim ***** válasza:

Aztán hogy sikerült téged átverni? Csak mert apródon eléggé feltűnően felhívják a figyelmed:


"Ismeretlennek soha ne utalj előre pénzt, különösképp ne fizess így nagyobb értékű termékekért! Javasoljuk, hogy csak akkor fizess, ha már megkaptad a terméket!"

2013. okt. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.

Az utánvétel pont ugyanúgy nem ér semmit, mivel a csomagot már csak azután tudod felbontani, hogy fizettél érte a postának!

2014. jan. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Utolsó: ha nem az van a csomagban amit várok akkor a postástól nem veszem át. Ő vissza viszi, én meg nem fizetem ki. Azért remélem te se vagy olyan hülye, hogy egy fél téglát fizess 30 ezer forintért mondjuk!! Vagy te hagynád elmenni a postást így? Ne szórakozz, nem életszerű amit mondasz!!
2014. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#8: Csakhogy a postás nem pizzafutár. Előbb kifizeted neki, ő illedelmesen elköszön, és te ezután bontod fel a csomagot. A postának az a feladata, hogy a kapott dobozt ahogy kapta, elszállítsa 'A' pontból hozzád, amiért te egy x összeget fogsz fizetni. A postát nem érdekli, hogy mi van a csomagban, nem vállal felelősséget, hogy az van-e a csomagban, amit vásárolni szerettél volna, sőt igazából magának a postásnak aki kiviszi nem kell tudnia megkülönböztetni egy telefont egy féltéglától.
2014. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy előttem is elmondták, te ott nem fogod nézegetni, hogy tégla van-e benne, mert addig nem is adják oda, amíg ki nem fizeted, kapizsgálod már?
2014. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!