Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha el szeretném adni egy...

Ha el szeretném adni egy rajzomat külföldre, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

1. Muszáj ehhez devizaszámlát nyitnom? Ha nem, akkor

hogy utalhatja a kép árát másképp?


2. Megkérjem azt, aki érdeklődik a rajz iránt, hogy erre

a számlára fizesse be a rajz plusz postaköltség árát,

vagy valamiféle utánvéttel kellene küldenem a képet?


Teljesen kezdő vagyok ebben, kérlek, segítsetek! Ha valaki már csinált ilyesmit, kérem, írja le részletesen, hogyan működik ez a dolog. Köszönöm!



2013. okt. 11. 20:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De utánvétnél meg a te részedről bizalmi, mert mi van ha nem veszi át, buktad akkor a postaköltséget... ez ilyen :)
2013. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Jaj, ne is mondd, egyszer már megjártam utánvéttel, azóta semmi utánvét.


Jaja, biztos nem olyan vészes ez, mint amilyen vészesnek látom én ezt most, csak hajalmos vagyok bepánikolni .D Hát, nagyon köszi a válaszokat!

2013. okt. 12. 21:42
 13/16 anonim ***** válasza:

Ki adna pénzt egy kisgyerek pálcika emberes rajzaira, ne légy már ilyen naiv!


Azt hiszed venne tőled látatlanban bárki rajzókat külföldről főleg 60-120 000 értékben, ne nevettessed már ki magadat!


Tegyél fel egy képet legalább a nagy művedről, mi pedig eldöntjük ér-e egy lyukas fillért?

2013. okt. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Természetesen nem látatlanban veszi. Valószínűleg azért akarja megvenni, mert amit látott, az tetszett neki.
2013. okt. 13. 11:05
 15/16 anonim ***** válasza:
De ha látta, miért nem akkor veszi meg? Akár kp-ért
2013. okt. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem eredetiben látta meg a rajzot, hanem fényképen. Postán küldeném el neki amúgy, küldtem már egyszer ismerősnek csomagot külföldre, nem volt vele gond, megkapta, csak ugye előbb az árát kellene elutalnia az érdeklődőnek, ezzel kapcsolatban volt a kérdésem :)
2013. okt. 13. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!