Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tőzsde tanfolyamok közül...

Csatakacsa kérdése:

Tőzsde tanfolyamok közül melyeket érdemes elkezdeni vagy egyáltalán mit kell tudni a tőzsdézés szakmaban és ezeket hol lehet megtanulni?

Figyelt kérdés

Kérem olyanok írjanak akik tényleg értenek hozzá valamit, mert én ezt komolyan veszem nem csak érdeklődés, ÉP számlám már van, netes kereskedési rendszert is használtam, de valami segítség kéne hol lehet tanulni a szakmát.


Ha személyesen e-mail be kerestek meg nekem az is megfelel.


csatakacsa@freemail.hu


2011. febr. 1. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egyiket sem javaslom, itt egy jó írás ezügyben:

[link]


Azt javaslom, hogy vegyél 1-2 jó könyvet, illetve a neten is nagyon sok hasznos anyagot lehet találni, és saját magad kezd el kitanulni a szakmát.


Ha könyvv, akkor én kezdésnek ezt ajánlom:

[link]

2011. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Ezeket a könyveket én letöltöttem torrentről majd tanulgatok azokból, mert más is ezt javasolta.
2011. febr. 5. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!