Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van most ez a 20%-os SPAR...

Van most ez a 20%-os SPAR matrica, ami néhány üzletben felhasználható. Hol találom, hogy mely üzletekben?

Figyelt kérdés
Sajnos a papírt elveszítettem, de a matricák megvannak. A Móricz közelében hol van legközelebb SPAR, ahol elfogadják? Sajnos a Móriczon nem és az Allee-ban sem, és megmondani sem tudták. 22-ig jók a matricák

2013. okt. 21. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
elárulok egy titkot: a matricákon mindegyiken ugyanaz a kód van. Nekem volt egy levélnyi a Határ útra meg egy másik nem tudom hová... aztán szépen mindet felragasztottam a Határ úton, csak egybe a 8-at nem lehetett blokkolni, ezért külön vettem 4 matricás cuccot, azt kifizettem, majd a többit ezután.
2013. okt. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem egészen értem mit mondasz, de ez nem is válasz a kérdésre. Engem az üzletek listája érdekelne, mert elveszítettem a papírt, amiről a matricákat letéptem, amin rajta volt a csillagos részben
2013. okt. 21. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Árkádban be szokták váltani. Honnan lehet amúgy matricát szerezni? Nekem úgy volt egyszer, hogy az Árkádban osztogatták a bejáratnál. De amúgy nem tudom hol lehet szerezni mostanság, mert nem mindig osztogatják...
2013. okt. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem nagy "trükk" a szerzése. Azokban a boltokban, ahol fel lehet őket használni, kérni kell a pénztárostól :D


Egy vásárlásnál maximum 4 db 20%-os matricát használhatsz fel.


Mikor te következel, mondod, hogy vegyen már elő egy négyest, mert szeretnéd használni. És előkapja a pult alól. Csak a legtöbb ember nem meri kérni, meg nem is gondolja hogy így is lehetne.

2013. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem így. Nagy barom vagy. Postaládába szokták bedobálni, de más környékre, mint ahol a bolt van.
2013. okt. 22. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!