Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpressről visszakapom így...

Aliexpressről visszakapom így a pénzt, ha törött chipet küldenek?

Figyelt kérdés

Szóval rendeltem egy vezérlőpanelt kemény 8 ezer forintért, erre kaptam egy töröttet. Szabályosan ketté van törve, persze nem tört el teljesen.


El fogom küldeni a fotót az árusnak és követelni fogom, hogy fizesse vissza a pénzem, de gondolom úgy sem fogja. Mire számíthatok?



A szállító egyébként full pozitív visszajelzéses, gondolom nem kockáztatja meg a negatívot, inkább fizet, nem?



Az is iszonyat fura, hogy mindenkinek rendben megérkezett a csomag, gondolom a magyar postán volt valaki nagyon ügyes, de nem kérhetem rajtuk számon.


Ráadásul nem is igazán érdekel mit veszít a kínai a businessén, benne van a pakliban, hogy elveszik a csomag, vagy meghibásodik a termék amit elküld.


Szóval szerintetek van esélyem egy full refundra ilyen értékű áru esetében?



2013. okt. 27. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:
igen, lehetséges :) írj neki, hogy mi történt és beszéljétek meg
2013. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!