Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Átvertek az apródon van segítség?

Átvertek az apródon van segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérlek segítsetek. 2 héttel ezelőtt előre utaltam pénzt (3900 ft) egy samsung champ 2 ért, de a csomagban amit kaptam egy régi nokia volt. Az eladó letörölte magát, az üzenetek megvannak a hirdetés is lementve. Ez most csalás vagy nem, a rendőrség kezd vele valamit mondjuk például ha lezárolnák a bankszámlaszámát mivel büncselekményhez köthető az jó lenne van erre lehetőségem?



2013. okt. 29. 22:04
 1/5 anonim válasza:
Hasonlo problemam van csak en 55ert vettem telefont. Amit nem kuldtek. Ugyhogy ez engem is erdekelne
2013. okt. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
anyiban bonyolult nekem a helyzet,hogy te nem kaptál semmit a pénzedért ez egyértelműen csalás szerintem, viszont én kaptam egy terméket csak épp nem azt amit meghirdetett, ez büncselekmény egyáltalán? foglalkoznak vele? sokat olvasok utánna napok óta sok helyen írják hogy tegyek feljentést, de tudtok olyanról akit meg is büntettek volt értelme feljelnteni, vagy csak én járkálok majd a rendőrségre potyára? ha mondjuk most kezdte tehát nem üzletszerűen csinálja akkor van értelme? mert elég sok helyen megnéztem és senki nem hallott róla. elég piti lehet ha kb 4000 ft-ban utazik, a te helyzeted más az 50 ezer ft. 20 ezer alatt egyáltalán felveszik a feljelentésemet vagy most mi a hatályos törvény?
2013. okt. 29. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:
A 3900,- Ft-os telefonnal nem fognak foglalkozni, az összeg miatt ez nem is bűncselekmény.
2013. okt. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az Apródon miért nem tetszik elolvasni, hogy "ismeretlennek SOHA ne utaljon előre pénzt"?

Tele az oldal ugyanilyen kérdésekkel...

2013. okt. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az összeg tényleg nagyon alacsony, viszont amiatt megéri feljelentést tenni, hogy ha többeket is átvert, akkor megállapíthatják az üzletszerűséget. Nagyon sok kifejezetten csalásokkal, átverésekkel foglalkozó csoport van, érdemes ott is közzétenni, hátha találsz olyanokat, akiket szintén megkárosított a hirdető. Szomorú, hogy ennyi ilyet olvasni az apródról mindenhol.
2013. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!