Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudom hogy ez nem ez a téma...

Tudom hogy ez nem ez a téma kör, de remélem itt többen is tudnak majd válaszolni?

Figyelt kérdés
mikor lehet az aznap nem kézbesített csomagokat átvenni a postán? ma délelőtt kaptam egy csomagot, de nem voltam itthon, és az értesítőre nincs ráírva hogy mikortól lehet a csomagért menni.
2013. okt. 30. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hívd fel a postát- Minden posta más. Amikor visszaér az ember a csomaggal.
2013. okt. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
13%
Valószínűleg holnap megint meg próbálják kézbesíteni. Ha nem vagy holnap sem akkor a postán át veheted.
2013. okt. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Postafüggő. Győrben már csak másnaptól lehet felvenni, de ha betelefonálsz a postára megmondják, mert ha még nem ért be a kézbesítő, a csomagod nála van.
2013. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Értesített küldeményt nem próbálunk másnap is kézbesíteni, csak a hivatalos leveleket, de azt is csak egy hét múlva.
2013. okt. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi vidéken lakunk, és felhívjuk a postást a mobilján, hogy hol jár. :D
2013. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk (kisváros)15h-kor ér vissza a postás a postára. Ekkortól lehet átvenni az aznapi küldeményeket, csomagot.
2013. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
4-es nincs igazad. Én is vártam már csomagot de valami közbe jött nem voltam itthon és másnap megint ki hozta a csomagküldő. Vidék ( Falu )
2013. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 17:00 után, de gondolom postánként más
2013. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!