Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit kezdenél ha végzős gimnazi...

Mit kezdenél ha végzős gimnazistaként havi 400000-450. 000 Ft kereseted lenne?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy ételre és ruházkodásra nem is kéne költened, mert a szüleidnek finanszíroznák az ilyeneket... Tudnál mellette az iskolára koncentrálni, vagy magasról lexarnád?
2013. nov. 6. 23:15
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Örülnék, ha üzenetben ctr c, ctr v-znéd nekem az általad leírt dolgokat, mert amikor átfutottam a felhasználási feltételeket nekem nem ütöttek szemet. Utána reagálok a dolgokra, de az nem volt szándékom, hogy bárkit is invitáljak, nem is írtam levelet senkinek sem. Egyedül neked küldtem el a linket.
2013. nov. 7. 21:26
 32/39 anonim ***** válasza:

Istenem, ebben a történetben te vagy a balek, csak még nem vetted észre.


Annyi buktatója van, hogy még felsorolni is kár. És nem, nem vészmadárkodni akarok és nem negatív vagyok - hanem üzletember. Látom, hogyha valami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen akkor az nem igaz (kérlek ezért ne is érezd személyes sértésnek amit írok, mert nem annak szánom... sokkal inkább szemfelnyitónak, hogy olyanban hiszel, aminek nem is érted a működését).


A forex tipikusan olyan dolog, hogy - bizonyos stratégiákkal) gyakran nyerhetsz kis összegeket minimális kockázattal - de ha az a minimális kockázat bejön, akkor óriásit bukhatsz. Kb mintha ellentétes lottóznál (ott minimális eséllyel nyerhetsz nagyon sokat és a szinte törvényszerű bukta - hogy nem találod el az 5 számot - is minimális veszteséggel jár). A közös a 2 dologban, hogy hosszú távon mindig a bank nyer.


A felhasználók szűk része - komoly idő és energia befektetéssel, és nagyon jó érzékkel - bizonyos ideig nyerhet az üzleten, de a többség azért veszít.


És most a korábbi kommentelőnek az írására a bónuszokról és a felhasználási feltételekről még be sem jött a képbe - az alapján biztos, hogy egy komoly lehúzás alanya vagy.


Az eredményességedet (amiben arról beszélsz, hogy havi 400-450 ezret keresel) akkor lehetne mérni, ha nem pár hete csinálnád amit csinálsz, hanem lenne mögötted egy hosszabb táv - pl 3 év - amiben ennyi lenne az átlaghozamod, és ha ezt a hozamod már kivetted volna a rendszerből (tehát nem az ilyen-olyan forexszámlán pihenne hanem a bankszámládon vagy a kezedben lenne a 36*400 ezer Ft).


Sok sikert ahhoz amit csinálsz, de most ez még csak egy tanulás, az élet leckéje.

2013. nov. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Sok részt eleve onnan ollóztam ki, elnézést de nem fogom kiollózni neked újra az egész szöveget. Könnyebb, ha felmész az oldalra és nem átfutod, hanem átolvasod és értelmezed.


Ha az ügyfél nem tudja a Felhasználási Feltételekben szereplő feltételeket teljesíteni, az OptionFair® fenntartja magának a jogot arra, hogy azonnal minden bónuszt, promóciót vagy egyéb juttatást külön figyelmeztetés nélkül töröljön. Ez a mondat is betűre pontosan volt kimásolva, feleslegesnek érzem bemásolni újra amiket 1er már bekopiztam neked!

2013. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Elismerem, hatalmas lehúzás az egész. Szerintem még épp időben vagyok, hogy nullára jöjjek ki, ti nagyjából hozzáértők akik a végén hozzászóltatok légy szíves írjatok rám, mert tanácsra lenne szükségem, köszönöm.
2013. nov. 20. 20:15
 35/39 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége? Elúszott minden, vagy kaptál vissza néhány Ft-ot?
2013. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:
Mi történt? Az optionfair-nél vagy? mi miat lehuzás?
2014. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
sokat akart a szarka, aztán nem bírta a farka.. ugye? csókolom.. ésszel kell és átgondoltan, nem csak úgy bele a vakvilágba :)
2014. dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Kis minusszal szálltam ki, nem kérnék a jövőben több privátot!
2015. márc. 4. 01:06
 39/39 anonim ***** válasza:
Elismerésem, hogy legalább tudtad mikor kell abbahagyni (komolyan).
2015. márc. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!