Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bitcoin bányászathoz ért...

Szukits123 kérdése:

Bitcoin bányászathoz ért valaki? Mennyire érik meg az ASIC bányászhardverek? Nem teljesen értem hogy hogy mukodnek

Figyelt kérdés
nem teljesen értem hogy hogy mukodnek pontosan a számitást sem az mennyi Mhash/s lenne képes?
2013. nov. 8. 19:22
 1/5 A kérdező kommentje:
[link] pl az az 5 5 GH/s SC mit takar?
2013. nov. 8. 19:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek a bitcoin miner gépek kamuk, ha valaki ennyit tudna bányászni vele, nem adná el ennyiért. Nem éri meg már bányászni bitcoint, eleinte jó volt, piramisjáték.....
2013. nov. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
biztos ? most 300koruli az árfolyam
2013. nov. 9. 09:31
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Általában az a trükk, hogy megrendeled az ASIC gépet, de csak fél év múlva szállítják ki. Addig ők bányásznak vele, te meg előre fizetsz, és amire megkapod már nem fog olyan jónak számítani, mert nehezebb lesz a bányászási szint.
2013. nov. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 cli_hlt ***** válasza:

Nem kamu, de nem is biztos, hogy megéri.


Azért gyártják lassan, hogy senki ne ragadhassa magához a hálózati hash rate felét (mert akkor t.k. bármit megcsinálhatna).


A baj, hogy a mining difficulty elképesztően gyorsan növekszik, és ami ma megéri, az a jövő héten már nem biztos.


A butterfly labs-nek vannak több száz GH/s-es modelljei néhány $1000-ért. Amikor legutóbb számoltam, az jött ki, hogy még ezekkel is cink a megtérülés.

2013. nov. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!