Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Járt már úgy valaki közületek,...

Járt már úgy valaki közületek, hogy elvégzett egy szakmát de ahogy érik és felnőttnek tekintető, rájött hogy van olyan szakma ami mégjobban vonza és mégszívesebb csinálná? Folyt. Lennt.

Figyelt kérdés

Pénzügy-számvitelt végeztem el középfokon, de elkezdett más is érdekelni ahogy alakul a személyiségem. Járőrözés rendőrként (milyen tanfolyam kellhet? Tesit nagyon erősen veszik?) , továbbá focival kapcsolatos munka, pl: fociklubbot pénzügyileg vezetni, vagy focistának lenni amiről már azért lekéstem 21 évesen.


Ti hogy vagytok ezzel? Szeretitek amit elvégeztetek vagy amit dolgoztok? Érdekel más szakma?


2012. márc. 4. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Személy szerint nincs szakmám. Elkezdtem egy sulit marketing és reklámügyintézőként te idő közben ott hagytam mert egyáltalán nem érdekelt. Azóta dolgoztam már szociális területen és rájöttem, hogy ez az ami érdekel, így most szeretnék szoc asszisztens lenni vagy vmi hasonló. Persze ehhez pénz kell ami sajnos nem igazán áll rendelkezésemre.
2012. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen. Ezért eldöntöttem, hogy mindenképpen megszerzem azt a szakmát, úgyhogy most minden kiadásom lenulláztam és gyűjtök.
2012. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!