Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kinek érik meg ezek a kamu...

Kinek érik meg ezek a kamu álláshirdetések?

Figyelt kérdés

nem értem, ezeknek mi az értelme pl.:


[link]


2010. máj. 25. 08:39
 1/6 anonim válasza:
Vannak, akiknek túl sok a szabadidejük, de túl kevés az eszük. Ez a párosítás pedig nem túl szerencsés.
2010. máj. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
miért kamu?
2010. máj. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nettó 120-at sehol nem fizetnek szórólapozásért


Azért raknak ki ilyen álláshirdetéseket, mert így reklámozzák a céget, vagy a honlapot. Olcsóbb mint egy reklámhirdetés.

2010. máj. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha a megadott linkre kattint az érdeklődő, ott nem is egy konkrét honlap van, legalábbis én még a reklámot sem nagyon látom benne. Ez a fura. Esetleg az államnak, hogy úgy látszódjon, milyen sok álláshirdetés van?
2010. máj. 25. 09:16
 5/6 A kérdező kommentje:
voltakép egy tőzsdézést reklámozó oldal jön be, de hát egy állástkeresőt legkevésbé érdekelhet a tőzsde szerintem...
2010. máj. 25. 09:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Én látok ott oldalt google hirdetéseket.

Nyilván azok után kap pénzt az oldal gazdája, mivel máshova nem lehet, sokan kínjukban oda kattintanak. Meg az oldala forgalma is nő.

2010. máj. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!