Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyien lehetnek a fővárosban...

Mennyien lehetnek a fővárosban, akik beszélnek angol-spanyol, angol-német, angol-francia párosokat magas szinten?

Figyelt kérdés
Most azon gondolkodom, hogy melyik nyelv legyen a második? Angolul már elég jól tudok, a német fontos még, de manapság már szinte mindenki beszéli diplomával, nem? A spanyol tetszik még, növelném az elhelyezkedési esélyeimet, ha inkább spanyolul tanulnék?
2013. nov. 10. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Én pl. angol-spanyolt beszélek, bár nemrég költöztem el a fővárosból külföldre. Most állítólag a Vodafone hirdetett meg több spanyolos állást, de van még több lehetőség is úgy tudom. Úgyhogy az angol-spanyollal is jól el lehet helyezkedni Budapesten.
2013. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, úgy láttam, hogy több helyen is bővítenek spanyolos csoportot, Symantec, British Petrol stb. Az a kérdés, hogy vajon hányan jelentkeznek ezekre az állásokra? Mennyire lehet kitűnni a tömegből?
2013. nov. 10. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!