Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lekvárt hogy tudok biztonságos...

Lekvárt hogy tudok biztonságosan és lehetőleg olcsón postán küldeni?

Figyelt kérdés
Testvérem nagyon messze lakik (350km) neki szeretnék több üveg lekvárt küldeni,de fogalmam sincs hogy csomagoljam be hogy ne törjön össze. Kérlek segítsetek.

2013. nov. 11. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már többször kaptam anyukámtól lekvárokat. Ő mindig egy dobozba (közeli kisboltban szívesen adnak)teszi a lekváros üvegeket, közéjük újságpapírt tesz, és leragasztja a dobozt vastag celluxszal, és törékeny csomagként adja fel. Még soha nem kaptam törött üveget.
2013. nov. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, az üvegek közé tegyél valami puhát, mondjuk hungarocell papírt, és törékenyként add fel.

Kb.olyan 3000-4000 Ft lehet feladva törékenyként, de lehet hogy sokat mondtam...

2013. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszd a gyorspostát. /pl.d.GSL/ Hamarabb, olcsóbban kiviszik és jobban is vigyázna rá. A posta dobálja még kkor is, ha törékenyként adod fel egy vagyonért.
2013. nov. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!