Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez megint milyen átverés...

Ez megint milyen átverés lehet? Sypen kaptam, ahol a vezetéknevem nem is szerepel! Nem meglepően néger a küldő. Lefordítottam google fordítóval. Lent van az üzenet.

Figyelt kérdés

Én Ernest Debrah, ügyvezető igazgatója Baclay Bank Ghána Kft. Accra.I van egy létezik egy fiókot tartozó néhai ügyfél Daniel, aki viseli ugyanazt a vezetéknevet, mint a tiéd, és az ország helyét a birth.He számoltak halott míg utazást a földrengés katasztrófa történt Kínában 2008.All erőfeszítéseinket, hogy keresse meg családtagja bebizonyította sikertelen és a legközelebbi hozzátartozóját forma és a tér üres és empty.I akarnak az együttműködést annak érdekében, hogy használni Ön, mint a legközelebbi rokonai és egyedüli kedvezményezettje az ő alapok my bank.I elküldjük Önnek a részleteket a tranzakció dokumentumokat, amint azt mutatják, hogy érdeklődik a transaction.Kindly küld egy e-mailt a ernestdebrah003@outlook.com vagy akkor csökkenhet az e-mail címlista hogy tudok Önnel a kapcsolatot.

Üdvözlettel.


Na én visszaírtam neki a skypen,hogy mi is pontosan a vezetéknevem,ami alapján megtalált. Nem mellesleg a nagypapám vette fel ezt a nevet,mert magyarosította,tehát elég érdekes lenne,ha lenne ilyen nevű rokonom :)


2013. nov. 12. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez ugy kamu mint az allat..... Ilyen cegek nem ingyenes elvelezo szolgaltatot hasznalnak es ha annyira komoly ceg akkor szemelyessen keresnek fel. Nalunk is ez volt! Szoval ez egy nagy kamu hogy kihuzzak az adataidat es esetleg egy kis penzt is....
2013. nov. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kamu persze, az ilyenekkel nem kell foglalkozni
2013. nov. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért annyira ostobák nem lehetnek,hogy akkora bakit csinálnak,hogy skypen,ahol nincs is kiírva a vezetéknevem írnak. Válaszoltam neki skypen,hogy írja már meg a vezetéknevem. Persze semmi válasz erre már :))))
2013. nov. 12. 10:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Tipikus nigériai csalás.
2013. nov. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!