Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A párom majdnem minden pénzt...

A párom majdnem minden pénzt cigire és benzinre költ. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csak nekem van állandó munkahelyem, neki csak néha akad valami.

Havonta kb 10000 forintot költ cigire és 10000-15000 benzinre.


2013. nov. 13. 09:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
Te is gyalog jársz?
2013. nov. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nekem a munkahelyem fizeti a bérletet akkor szoktam boltba menni mikor végzek a munkahelyemen.
2013. nov. 13. 10:16
 13/18 anonim ***** válasza:

A cigaretta fogyasztást lehet redukálni, szívjon kevesebbet. Persze aki nem cigizik az könnyen mondja hogy tegye le és ne szívja. Az ilyen embereknél más élvezeti cikket vennék el hirtelen, gondolom ő se örülne neki.


Igazából neked van bérleted, a párod nem melózik..akkor minek az autó?

Nem tudom merre laktok, de az autófenntartása sokat viszel. Üzemanyag biztosítás casco szerviz. Ha nem életbevágóan fontos, és nem a világ végén éltek,akkor el kell adni.


Vagy nem használni addig amíg a párodnak nem lesz munkahelye.Így ha nem is az összes költséget, de heti 15 ezres üzemanyag kiadást megússzátok.Tessék határozottabban a dolgokhoz állni.

22év házasság után azért egy nőnek kell hogy legyen szava.

2013. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Még ajánlom hogy töltse a cigit....olcsóbb megoldás.
2013. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
*visz el
2013. nov. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ma 10:08-as: Ha egy NÖ ennyire haszontalanságokra költi a pénzt, akkor abban az esetben is azt javasolja mindenki, hogy ne legyen hozzáférhetése!!!!
2013. nov. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

1. Kérd meg, hogy szokjon le a cigiről, ha lehet.

2. Kérd meg, hogy redukálja az autóhasználatot, amennyire lehet.

3. Megpróbálhatna stabil jövedelmet nyújtó munkát keresni. Mi lenne, ha Veled történne valami?

Ezek közül egyik sem irreális és túlzó elvárás, részben a gyerekeitek érdekében.

2013. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Linkoln ***** válasza:

Hát, cigi jó lenne ha nem lenne. Semmi értelme, és nincsen rá keret. De bonyolult dolgok ezek.

jó lenne tudni hogy mennyit beszéltetek erről a témáról, és hogy mennyire kényes ez. Ha lehet vele beszélni, akkor valahogy meg kellene oldani hogy adjon alább. Egyenlőre nincsen rá keret/szükség.

2013. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!