Segítség? (Vatera)

Figyelt kérdés

2013. nov. 13. 20:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Szeretnék rendelni valamit,de sem pénzvisszafizetés,sem csere nem lehetséges az eladó szerint...Ilyen esetben érdemes rendelni?Vagy ez szabályos?Ráadásul nincs még ott az ,hogy "profi".
2013. nov. 13. 20:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Személyes átvétellel max.
2013. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké,köszi.
2013. nov. 13. 21:06
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt javasoltam az eladónak,mert láttam,hogy budapesti,de ő meg nem rendeli meg nem hitelezi meg, gyártótól rendel,elég sok féle márkájú dolgot thaiföldről,nekem ez gyanús..
2013. nov. 13. 21:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Legalább utánvétre lenne lehetőség,de szerintem arra is azt írja,hogy nem...
2013. nov. 13. 21:25
 6/8 anonim ***** válasza:

"elég sok féle márkájú dolgot thaiföldről"

Ja, mind hamis...

2013. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:) nem tűnt annak így képről,meg azért sok ruhát ott varrnak meg.de én így nem merek kiadni pénzt... ha valaki üzletelni akar,akkor igenis fektessen be valamennyit.. meg ő megrendeli a gyártótól..hát árul lee cooper farmert,túra bakancsot övet női elegáns szövetkabátot,nike dzsekiket,levis farmert,mind újat,elég érdekes.
2013. nov. 13. 21:50
 8/8 anonim ***** válasza:
hidd el, mind hamis...
2013. nov. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!