Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani ilyen életveze...

Kapo1588 kérdése:

Tudtok ajánlani ilyen életvezetési oldalakat, vagy spórolós oldalakat? Vagy könyveket? Hogy hogyan fogjuk meg a pénzt hogyan lehet felosztani pénzt?

Figyelt kérdés
HELP please:)

2013. nov. 20. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy kell megfogni, hogy nem adod ki. szerintem a neten beírod gógléba hogy sporolás
2013. nov. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első jól mondja, úgy fogod meg hogy nem költöd el. Ez szerintem olyan dolog ami egyénenként változik, és könyvből nem lehet megtanulni, hanem hozzáállást illetve életmódot kell hozzá váltani.


Nekem pl nincs TV-m, így a tv ára és a havi kábeltv avagy dekóder 1x árát is megspóroltam. azt a pár filmet meg gépen keresztül is meg tudom nézni. ( bár nem azért nincs mert nem férne bele, hanem azért mert elegem lett a reklámokból + az időpazarlásból)

2013. nov. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!