Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jelen esetben jogosult vagyok...

Jelen esetben jogosult vagyok valamilyen szociális juttatásra?

Figyelt kérdés
22 éves pályakezdő munkanélküli vagyok. Vagyonom nincs (lakás, autó, stb), édesanyámmal lakok együtt, ő minimálbérért dolgozik (eü.-ben). Nagy szükségem/szükségünk lenne egy segítségre, (hitel, orvosi ellátás végett) érdekelne, hogy kaphatok-e szociális segélyt. Utánaolvastam a dolgoknak, de szinte minden fórumon mást írnak. A munkanélküli központban még nem regisztráltam. Jogosult vagyok valamilyen segítségre?

2013. nov. 21. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
eü-ben közalkalmazotti bértábla van, anyukád biztosan nem minimálbért kap.
2013. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, akkor közalkalmazottit kap, nem értek a jogi/pénzügyi dolgokhoz, a lényeg, hogy amíg nem találok állást, nem tudunk kijönni nettó 84.000ből sajnos. És egyelőre a jelenlegi egészségügyi állapotom miatt sem éppen könnyű állást találnom. (Nem részletezném, csak itthonról tudnék dolgozni, de az otthon végezhető munkák 99% MLM vagy hasonló átverés.)
2013. nov. 21. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:
És mit szeretnél otthonról dolgozni? Mihez értesz? Csak mert ugye rengeteg otthoni munka létezik ha értesz pl. a számítógéphez...
2013. nov. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Számítógéphez felhasználói szinten értek, de én is valami gépen végezhető munkát szeretnék (szövegbevitel, adatkezelés, ilyesmik). De sajnos nem találtam olyat, ami fixen fizetne. Ami fizetne, ahhoz pedig sajnos nem értek (szoftverek, honlapfejlesztés, stb). Esetleg valamilyen telemarketinges munkát is szívesen végeznék itthonról, de azt sem találtam sajnos.
2013. nov. 25. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!