Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok érettségivel...

20 éves vagyok érettségivel és szakmával de egyszerűen nem találok munkát. Tényleg ilyen nehéz a mai világban elhelyezkedni? Már egyszerűen nem tudom hogy mit csináljak.

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 23:13
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

gondoltam, hogy ilyesmi válaszod lesz:D

amúgy szerintem említettem, de lehet, hogy nem így mondom újra, hogy a papír éri a legkevesebbet, hiába van papírod mert elvégeztél egy tanfolyamot, attól még ha nincs tudásod akkor nem fognak felvenni. 2x is a papírra hivatkoztál, ebből látszik, hogy el vagy tévedve. Persze arra fogod, hogy nő vagy, bizonyítani meg ha nekem egy átlagos olvasónak sem tudsz, akkor hogy menne egy melóhelyen...

2009. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!