Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam be a PayPal-t?

Hogyan állítsam be a PayPal-t?

Figyelt kérdés

Évek óta használom a PayPal rendszert, mindeddig probléma mentesen. Nemrégiben azonban a következőt vettem észre: A paypal számlámra beérkezett pénzösszeget (pár dolláros összeg, amit visszatérítettek egy meg nem érkezett csomag miatt) fogta, és automatikusan átváltotta forintra, és áttolta a bankszámlámra. Korábban ez nem automatikus volt, hanem megkérdezte hogy mit csináljon vele: váltsa, vagy ne váltsa, hagyja paypal-on, vagy küldje bankszámlára.


Szeretném beállítani, hogy

a.) vagy kérdezze meg mi a szándékom

b.) vagy hagyja ott a francba a paypal számlán, akármilyen pénznemben jött.


Már írtam miatta a paypal-nak is, de csak egy általános GYIK jött vissza, amiben persze nem találtam választ...


Valaki,aki jobba ért hozzá nálam?


2013. dec. 3. 07:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem tudom miert van ez.

En is evek ota hasznalom es tobb visszateritesem is volt (rossz item vagy meg nem kapott item miatt) de mindig ott maradt a penz a Paypal egyenlegben.


Szerintem probalkozz ujra veluk, hatha nem a "gep" hanem egy elo ember fog valaszolni az emailedre.

2013. dec. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!