Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Átvertek hamis táskákkal. Van...

Átvertek hamis táskákkal. Van értelme feljelenteni?

Figyelt kérdés

Egy személytől vettem drága táskákat saját részre összesen több százezer forint értékben, amiket eredetinek árult, és csak a sokadiknál jöttem rá, hogy hamisítványok. A pénzt utaltam neki.

Kérdésem, hogy hogyan tudnám visszazerezni a pénzem? Ha feljelentem, vajon elítélek ennyi bizonyíték alapján? Vagy lehet, még gyűjtenem kéne bizonyítékot, pl hangfelvétel stb. Ő még nem tudja, hogy én már rájöttem.

A válaszokat előre is köszönöm!


2013. dec. 5. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
azzal fog védekezni, hogy ő nem mondta neked, hogy eredeti ... de akkor is megfogják, ha engedély nélkül végzett kereskedelmi tevékenységet
2013. dec. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Márkásnak látszó, de hamis cuccok kereskedelme eleve illegális, úgyhogy nyugodtan fel lehet jelenteni.Mindegy mit mondott, vagy mit nem.
2013. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire hülye vagy hogy elhitted hogy vaterán vagy bármely más online piactéren veszel fullos eredeti cuccot..megérdemled.
2013. dec. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ne vesződj ilyennel, ölesd meg
2013. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!