Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha törölnek a Munkaügyi...

Ha törölnek a Munkaügyi Központ álláskeresők nyilvántartásából, akkor szoktak értesítést küldeni?

Figyelt kérdés

Üdv!

A kérdésem egyszerű! Honnan lehet tudni, hogy még mindig szereplek az álláskeresők nyilvántartásában?



2013. dec. 6. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak ha szankciósan törölnek, akkor küldenek, egyébként nem. Mikor voltál bent utoljára, vagy mikorra volt időpontod?
2013. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy egy csoportos tájékoztatóra voltam meghívva állásajánlás céljából. Elmentem, voltunk is egypáran, azonban a személyes interjún már nem vettem részt, mert nem tartottam megfelelőnek a kínált lehetőséget az adott feltételekkel. Most pedig azon gondolkodok, hogy annak ellenére, hogy részt vettem ezen a tájékoztatón törölhetnek-e a nyilvántartásból mindenféle szó nélkül azért, mert úgyszólván nem fogadtam el a felkínált munkát.
2013. dec. 6. 16:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kaptál közvetítőlapot a csoportos tájékoztató után, akkor törölhetnek, mert annak van egy határideje, amíg vissza kell juttatni leigazoltatva. Ha nem kaptál, csak el kellett volna menned az interjúra, akkor nem törölnek.
2013. dec. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!