Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkaügyi központtól igazolás?

Munkaügyi központtól igazolás?

Figyelt kérdés
Szóval voltam regisztrálni a munkaügyi központban, mint álláskereső, kaptam is kiskönyvet, de azt mondják, elvileg igazolást is kellett volna kapnom mellé, amivel majd igényelhetem a TB-t. Nekem viszont nem említették, hogy esetleg küldenék postán. Ha csak a kiskönyvet viszem be, akkor is igényelhetem a TB-t? Vagy vissza kell mennem igazolást kérni?
2013. dec. 9. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
vissza kell menni igazolást kérni, de kapsz bármiféle ellátást? Mert akkor fizetik a tb-det is, majd az ellátás lejárta után adnak igazolást
2013. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyelőre nem kapok ellátást (nincs meg egy év munkaviszonyom), de azt mondták, így is bemehetek, csak épp papírt elfelejtettek adni róla.

Köszi, akkor azt hiszem, lesz egy utam a városba.

2013. dec. 9. 14:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ők felejtették el, hanem te nem kérted... Ez nem olyan, amit mindenkinek osztogatnak. Ha kéri az ügyfél, akkor kiállítják.
2013. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!