Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért szüntette meg a Telekom...

Miért szüntette meg a Telekom a Távszámlát?

Figyelt kérdés

Bár szó szerint nem szüntette meg, de gyakorlatilag használhatatlanná tette. Nem lehet többé bankkártyával fizetni, a többi fizetési módot megy ugyanúgy nekem kell intézni, mint távszámla nélkül. Tehát gyakorlatilag teljesen lebutították, hasznavehetetlenné tették az egész rendszert.


Mit fog még átvenni a Telekom, hogy a digitális forradalom nevében megszüntesse? Az internetszolgáltatása már szintén félig használhatatlan, viszont legalább kétszer drágább, mint máshol. Ki vezeti ezt a kócerájt?



2013. dec. 9. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szüntette meg, nem tette használhatatlanná. Volt egy kis hiba a rendszerben de már megoldották. Kicsit átalakult a rendszer, de olyan rendkívüli változások nincsenek, továbbra is lehet kártyával is fizetni.
2013. dec. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja és az előzőhöz még, hogy azért merem ilyen biztosan állítani ezt, mert rendszeres használója vagyok és a kérdést látva jutott eszembe, hogy nekem épp a távszámlán dolgom van. Simán engedett számlát befizetni kártyával, szóval teljesen jól működik a távszámla továbbra is.

Arról viszont én is olvastam (illetve a távszámla sem titkolja, ott van főoldalon), hogy volt egy kis probléma az átállásnál és néhány akkoriban indított fizetési tranzakció sikertelenül zárult. Ezeket meg kell ismételni, most már működik teljesen rendben.

2013. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudtam fiozetni, mindenáron valami Telekom gyorsfizetésre próbált átirányítani a rendszer, de oda nem tudtam belépni, az ügyfélszolgálat pedig azt mondta, hogy igen, ez a probléma majd megjavul, de ezen keresztül csak a telekomos és tmobilos számlákat lehet majd fizetni. A korábbi kártyás gyorsfizetés, amivel pl. az elmüt is lehetett fizetni, az teljesen meg fog szűnni.
2013. dec. 9. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szűnt meg. Pont elmu számlát fizettem este. Igen, Telekom oldalán keresztül kellett de működött kártyával és ez a lényeg. Amúgy ha ELMU a gond azt lehet dijnetnél is fizetni illetve közvetlen az elmu oldalán:

ker.elmu.hu címen.

2013. dec. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy mikor próbáltad? Mert tényleg rossz volt de most már jó, próbáld újra. Fizetésnél atirányít Telekom oldalára de nincs ezzel semmi baj attól még. A kártya adatokat pedig csak az OTP fizetési oldalán kell majd megadni.
2013. dec. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!