Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telekom (Tmobileosok! )...

Telekom (Tmobileosok! ) Letiltás. Mindent egyszerre?!

Figyelt kérdés

Mivel a múlthavi és a mostani számlámat sem tudtam befizetni értesített a Telekom egy sms-ben hogy a kimenő és roaming hívásaimat korlátozzák.

Ez érthető, a tartozásom mindössze 10 ezer Ft. 2 hét múlva be fizetem..


De arról nem értesítettek hogy smst sem küldhetek már, illetve a net sem működik.


Akkor most ez hogy van?? Mert most a telefon gyakorlatilag egy porfogó


Évek óta úgy ügyfelük vagyok, most történt először hogy nem tudtam fizetni.

Azokkal akik hónapok óta vagy évek óta nem fizetnek, na velük mit csinálnak?



#T-Mobile #Korátozás
2013. nov. 18. 13:38
 1/5 A kérdező kommentje:
-úgy
2013. nov. 18. 13:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ugyanehhez az előfizetéshez kapcsolódik a net is, akkor természetesen azt is letiltják. Ha fizetsz akkor visszaáll minden, szerintem ez teljesen világos.
2013. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor az értesítésben miért csak a kimenő hívásról esik szó?


Az sms és net korlátozásról szó sem esett...


Nem háborgok...de hát akkor fogalmazzák meg korrektebb módon, ne csak immelámmal.

2013. nov. 18. 13:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy úgy volt megfogalmazva, hogy kimenő hívás, de igazából az azt takarja, hogy mindenféle kimenő forgalmat korlátoznak. Ebbe bele tartozik az sms is, és ha net is kapcsolódik hozzá, akkor az is. Tulajdonképpen téged még el tudnak érni telefonon, csak te nem tudsz másokat. Az meg mindegy, hogy milyen összeggel vagy elmaradva, és hogy először fordul-e ez elő. Az a lényeg, hogy most 2 havi számlával lógsz, ezért a korlátozás.

Többedik alkalommal is ugyanez az eljárás. Ha meg a korlátozás után még 1 hónappal sem rendezed a számlákat, akkor megszüntetik az előfizetésed és kész. A felhalmozódott tartozást meg behajtják. Szóval olyan nincs, hogy hónapok meg évek óta nem fizetnek.

2013. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát pedig én találtam olyan embereket egy-két fórumon ahol még hirdetik is hogy nem fizettek és nem is fognak.


Behajtás meg olyan amilyen ebben az országban. Évekbe is telhet...addigra meg az előfizetés tulajdonosa elhúzz külföldre azt cső..


Na mindegy--köszi a válaszokat!

2013. nov. 19. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!