Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha a futárszolgá...

Mi van akkor, ha a futárszolgálat az általam megrendelt terméket hibás árral adta át?

Figyelt kérdés
Műszaki cikket rendeltem egy webshopból, nem én vettem át és nem is mondtam, hogy mi az, és mennyibe fog kerülni a csomag, csak azt láttam, hogy 35.000Ft helyett 3500Ft-ba került. Feltételezem, hogy lemaradt egy nulla véletlenül.. A webshop tájékoztató e-mailjében még a normál árat írták, viszont később megnéztem..a futárszolgálat már hibás árral küldte az értesítőjét.

2013. dec. 10. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs semmi. Ha észreveszik, gondolom felkeresnek téged, és a különbözetet fogják kérni.
2013. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jogilag gondoltam..
2013. dec. 10. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:

na jelentkeztek már?

szerintem jogilag a fogyasztóvédelmi törvény vonatkozik, az meg azt írja, hogy a legkisebb ár a valós

2013. dec. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, senki nem keresett azóta sem. :) Ilyen a 90%-os akció Magyaroszágon.
2014. jún. 16. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!