Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit kell vinnem magammal...

Mit kell vinnem magammal okmányirodába ha át akarom venni az erkölcsi bizonyítványom?

Figyelt kérdés

előző héten küldték ki de úgy dolgoztam, hogy sose tudtam át venni, így be kell mennem a központi okmányirodába (gondolom) hogy átvegyem. Mit kell vinnem magammal és ez kb mennyi időbe telhez ? Lakcím kártya nélkül is át lehet venni ?


Végig kell várnom mindenkit aki ott van vagy az ilyesmit gyorsan pörgetik ami már kész van és csak át kell venni ?



2013. dec. 11. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Az erkölcsi bizonyítványt nem az okmányirodában adják. Postán kapsz hozzá igénylőlapot, veszel rá illetékbélyeget (ott megmondják, mennyi kell rá, meg rá is van írva), kitöltöd, feladod, aztán postán fog érkezni maga az erkölcsi bizonyítvány is.
2013. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, de mint írtam nem tudtam átvenni amikor kiküldték és már vissza küldték az okmányirodának.
2013. dec. 11. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!