Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a foglalkoztatást helyettes...

Ha a foglalkoztatást helyettesítő támogatáshoz évente 30 napot kell dolgozni, akkor miért fenyegetőznek velem hogy ha nem fogadom el a 9 hónap közmunkát akkor nem jár a pénz?

Figyelt kérdés
Tanfolyamra megyek, nem tudok 9 hónapot dolgozni, és nem is akarok árok parton kaparászni! Felsőfokú végzettségem van!!

2013. dec. 11. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

igen 30 nap kell, de ha téged 9 hónapra hívtak be, akkor azt el kell fogadnod, mert ha nem, akkor másfél évig semmit nem fogsz kapni.


nem hiszem, hogy árok parton kellene kaparásznod, arra van elég .....


lehet hogy irodába, vagy ilyen helyre akarnak tenni. kérdezz rá, hogy milyen munkakörbe tennének.

2013. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Felsőfokú végzettséggel nem tudom miért kell odáig lenni... Ha még diplomád van esetleg.... De megkérdeznem mi a fontosabb legyen mit enned vagy hogy büdös-e a munka???
2013. dec. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Első, sajnos esélyesebb az árok tisztítás, felénk irodaira már várólista van, ha kiesik valaki, akkor lehet menni a helyére, helyek korlátozottan már csak az alja munkáknál vannak, mint pl. söprögetés és takarítás.
2013. dec. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9 hónapra hívtak be? ezt még nem hallottam! ápr. végéig van a közmunka
2013. dec. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves második! Akkor menjél te 6 órát dolgozni, 37.000 Ft-ért, úgy hogy még az útiköltséget sem fizetik, nincs táppénz ha beteg van, stb. Nem akarok én segélyt! Nagyon szívesen elmegyek dolgozni, csak nincs munkahely, szó szerint nincs!
2013. dec. 11. 14:05
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
valóban 9 hó?
2013. dec. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, 9 hónap.

De én úgy hallottam, hogy vagy 30 napot kell dolgozni, vagy min. 6 hónapos tanfolyamon részt venni. Az idén már bőven ledolgoztam a 30 napot, tehát akkor jövőre kapom a pénzt, meg végül is ha tanfolyamra megyek, az alatt úgysem kapom a pénzt, nem tudom mit görcsölnek, nem fogok "ingyen pénzt" kapni sokáig, februárban indul a tanfolyam.

2013. dec. 11. 14:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor őszintén, nem értem, mi a problémád Kapod, a tanf.alatt még többet is. Utána is kapod. (a 9 hót sem értem hol van ez? melyik megye?)
2013. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!