Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha interneten rendelek meg...

Ha interneten rendelek meg egy terméket, de személyesen fizetem ki és veszem át, úgy is érvényes a 8 munkanap elállás joga?

Figyelt kérdés

Vettem egy hangfalat, amit interneten rendeltem meg egy infós bolt oldalán. 1 év garancia volt odaírva, bár amikor megkaptam a terméket, csak számlát kaptam hozzá. Sajnos nem jutott eszembe, hogy kellene-e kérnem garanciapapírt. Lehetséges, hogy a boltban mindenre van 1 év garancia, és amire több, ahhoz jár garanciás papír? Ha nem, és emiatt nem javítanák meg a hangfalat, élhetek a 8 napos elállás jogával? Utánajártam, de erre konkrétan nincs válasz:

Interneten rendeltem meg, DE személyesen mentem el érte, személyesen fizettem ki bankkártyával, és személyesen vettem át. Valami ötlet? Köszi!



#jog #internetes vásárlás #elállás #elállási jog #elállás jog #8 nap elállás #termék visszamondás
2013. dec. 12. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem jártál utána, mert akkor felhívtad volna az eladót. A számlát fogják elfogadni garancia papírnak.

Hívd fel, írj neki e-mailt aztán vidd vissza a terméket a számlával együtt.

A 8 nap nem valószívű hogy élni fog, hiszen a terméket megnézhetted és dönthettél utána, hogy megveszed e.

2013. dec. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2013. dec. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!