Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A H&M-ről mi a véleményetek?...

A H&M-ről mi a véleményetek? Rossz tapasztalat ért titeket már valaha?

Figyelt kérdés

[link]


velem ez történt.

Szerintem nem egy szervezett csapat, nincsenek tisztában a készleteikkel, 3 hétig hazudtak nekem, és nyugodt szívvel ajánlanak egy olyat helyet, ahol még mindig nem volt ilyen tok, és még én naivan azt gondoltam 3 hét után, hogy tényleg igazat mondanak.


nektek volt már ilyen rossz tapasztalatotok?


2013. dec. 17. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Jaj és most akkor mi lesz? Nem kapható, vegyél máshol vagy másmilyet. Azért nem vagy semmi, hogy hetekig hívsz 8 üzletet egy ilyen apróság miatt.

first world problem :-D

2013. dec. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

a tok nem érdekel, mert apróság, tényleg már jelentőségét vesztette, csak a szervezetlenséget nem tapasztaltam még ennél az üzletnél.

kíváncsi voltam más véleményére.

2013. dec. 17. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!