Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit keresnek a tetoválók?

Mennyit keresnek a tetoválók?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok, tetováló mennyit keres havonta? És külföldön, például Berlinben?

Nekem kézügyességem van, rajzból ötös vagyok, s szoktam járni rajzszakörre is. Gimnazista vagyok, jól tanulok. Még 9. osztályban járok. És nem tudok eldönteni, hogy hova szeretnék menni tovább, vagy milyen foglalkozással tölteni az életemet.

Berlinben mindenképp szeretnék élni.

Egyébként elgondolkoztam a fogtechnikusban is..Tudom, hogy jól meg lehet keresni vele, de fárasztó lehet..Hogy mindennap csak a fogakat kell gyártani..



2013. dec. 17. 20:24
 1/1 SzilKa ***** válasza:

Fárasztó ám egész nap tetoválni is... Bármennyire is szeretem a hivatásomat, a derekam sokszor leszakad, meg a folyamatos koncentrálás is eléggé le tudja nullázni az agyamat. :)

Nagyon változó a kereseti lehetőség, minden azon múlik, hogy mennyire vagy tehetséges és mennyire tudod eladni magad, na meg a szerencsén is, hogy sikerüljön jó helyre bekerülni, ahol nem húznak le, ahonnan nem túrnak ki a törtetőbb kollegák. Aztán sok tetoválóval elszalad a ló, amint elkezdenek jól keresni, jön a pia-buli-haverok-drog témakör, s mindjárt gyorsan el is megy a megkeresett pénz.

Egy biztos, minél több nyelvet tanulsz meg jól, annál többfelé lesz lehetőséged menni, bármilyen szakmát is válassz.

2013. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!