Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az ünnepekkor hogyan alakul a...

Az ünnepekkor hogyan alakul a postázás?

Figyelt kérdés
Mikor adjak fel egy csomagot, hogy lehetőleg 24.én érkezzen meg? Olvastam a posta honlapján , hogy melyik nap hogy lesznek nyitva, és 24.én szombati nap szerint lesz nyitvatartás és szállítás is. Szóval elvileg ha 23.án feladok elsőbbségivel egy csomagot,az belföldre megérkezik 24.én?

2013. dec. 17. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Hááááááááááát arra azért nem vennék mérget. Szerintem legkésőbb hétfőn, de inkább ezen a héten.
2013. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt nem valószínű. Ilyenkor nagyon megnő a feladott csomagok száma és a postán emiatt sem dolgoznak többen, mint máskor. Erre számítani kell.
2013. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szombati napokon nincs kézbesités, kivéve ha FELÁRAT fizetsz érte. Ami majdnem 1 ezres. Tehát ha dec. 24-én szombati munkarend lesz, akkor szombati kézbesitési felárat kell fizetned.
2013. dec. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!