Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehet panaszt tenni...

Hol lehet panaszt tenni webáruház ellen?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy terméket. Meg akartam kérdezni telefonon, hogy mikor érkezik és válaszolás helyett letették a telefont. Később újra hívtam de már nem vették fel. Hol tehetek panaszt?

2013. dec. 18. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
hat ezert hiaba tennel panaszt, valoszinuleg a webaruhaz szallitasi felteteleiben minden ott van, csak nem olvastad el. a webaruhaz helyeben ilyen kerdesre en is letettem volna, valoszinuleg kicsit tobb dolguk van annal, mint hogy fogalmatlan vasarlokkal foglalkozzanak.
2013. dec. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az oldalon ezt írják:

GLS utánvéttel: 990Ft (1 munkanap)


Ennek ellenére még mindig nem érkezett meg. Nem "fogalmatlan" vásárló vagyok, azért tennék panaszt mert az oldalon feltüntetett időponthoz képest késnek és mert a hibájuk ellenére nem hajlandóak kommunikálni velem.

2013. dec. 18. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Pl. e-mailen erdeklodtel mar? Nem lehet, hogy a GLS-nel van a cuccod, es ok kesnek?


az megvan, hogy karacsonyi vasarlasi orulet van, kesesek elofordulhatnak? az is megvan, hogy nincs torveny, ami kotelezne oket a 24 oran beluli kiszallitasra? elolvastad az ASZF-et? Abban ugyanis benne van mikor es hogyan tehetsz panaszt.


mellesleg ilyen 'panasszal' mehetsz a sohivatalba, irigylem a problemaidat.

2013. dec. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csiß ***** válasza:

@1


"a webaruhaz helyeben ilyen kerdesre en is letettem volna"

Fel is kopna gyorsan az állad :)


A kérdéshez:

Érdemes szétnézni a webáruházban.Mi pl fel is hívjuk a fegyelmet arra,hogy karácsony előtt és a két ünnep között a [insert random] futárszolgálat is túl van terhelve, ezért nem minden esetben tudja vállalni az idő-garantált kézbesítést!..Lehet ott is ki van írva valami hasonló.Bár a telefon lerakása elég durva hibának tűnik (de nem törvénytelen).

2013. dec. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!