Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Játékokat, baba bútorokat és...

Játékokat, baba bútorokat és műszaki termékeket hol lenne érdemes hirdetnem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy kicsit későn, de szeretném kiárulni a boltunkat, mert bezárnánk...

Játékokról, baba bútorokról és műszaki termékekről volna szó!

Hol lenne érdemes hirdetnem szerintetek itt a neten a termékeket?

Kérlek titeket adjatok tanácsot!

A bezárás oka válás. 4 gyermekemet egyedül fogom nevelni, akiből a legkisebb 1 éves. Így felesleges időm és energiám nem igazán van próbálkozni!

A baj az, hogy valóban az én pénzem áll benne!!!

Azt sem tudom hová tegyem, ha bezárok? Mert ide jönnek ellenőrizni a gyámügytől is. Bár gondoltam garázsbérlésre, de azt sem lehet végtelenségig.

Hol hirdessem érdemlegesen a cuccokat???

Köszönöm...



2013. dec. 22. 13:58
 1/3 Jégtánc ***** válasza:
Vatera,apród,expressz,facebook......
2013. dec. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A Vatera macerás. Utalni, adategyeztetésekre várni, stb. Egy ismerős szerint ok nélkül kizárhatnak és akkor törlik az egész munkádat, stb...

Az apród, expressz népszerű?

A facebookon hogyan? Feltöltöm magamat és a saját oldalamon árulom a saját arcképemmel?

Köszönöm, ha segítesz!!!

2013. dec. 22. 14:12
 3/3 Jégtánc ***** válasza:
Nem tudok sajnos segíteni,csak tippeket adni hol tudnád hirdetni.Facebookon ha fent vagy akkor estleg ott kiírod hogy mi a szándékod,elérhetőséget és megosztod,majd az ismerőseidet is megkéred hogy osszák meg és így tovább.
2013. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!