Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Havi szinten mennyi pénzt...

Havi szinten mennyi pénzt tudsz félretenni, úgy, hogy ahhoz biztosan nem kell hozzányúlnod?

Figyelt kérdés
Kifizeted a rezsit, kaját stb stb amit kell. Nyilván vannak váratlan kiadások amire felkészülsz azzal hogy teszel félre pénzt, de mennyi az amit úgy tudsz eltenni mondjuk most januártól havonta, hogy 2015 januárig 100% hogy nem költöd el? Am mellette van e luxus/fölösleges/megszokott kiadásod mint pl a cigi?

2014. jan. 3. 12:18
1 2
 11/16 egy újabb válaszoló ***** válasza:
100%
Havonta kb 40e forintot költesz kólára/cigire? Nincs itt szegénység kérem....
2014. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Kb igen. De emellett nem járok szórakozni, nem nyaralgatok, nem vásárolgatok semmit, nem megyek sem fodrászhoz, sem körmöshöz... Tehát úgy gondolom, hogy nagyjából ugyanannyi nekem IS a "luxus", mint másnak...csak éppen más formában. :)
2014. jan. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%

Ès még büszke is vagy rá :-D Pfff


Nő vagy..Inkább járnál fodràszhoz ,kozmetikushoz mint cigi + cola.


A férjednek öröm lehet dolgozni rád .

De kinek mi .. :-)

2014. jan. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Havi 400-at teszek félre.

(légiforgalmi irányító vagyok)

2014. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem vagyok büszke rá...de nem is szégyellem. Vagy tán azt kéne? Nem hiszem. Szégyellje az magát, aki egy retek ri.banc...vagy aki alkoholista...netán drogos...tolvaj...bűnöző és stb.


Álszent egy moslék világban élünk. Sajnos. De én a sorba bééééégetni....SOHA nem fogok beállni! ;)

2014. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

19:25-ös!


Juuuujj...izgi munkád van! Következő életemben tuti utasszállító repülőgép pilóta leszek.... <3 :)))

2014. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!