Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldi békefentartói fizetés...

Külföldi békefentartói fizetésből jár e a fele ha elválnak a házastársak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Miért járna?


Se az itthon kőműves fizetésből, se a kinti békefenntartóiból nem.

2014. jan. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Már miért járna ha ELVÁLNAK?!
2014. jan. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha a válásig félrerakott pénzre gondolsz, az már más napra tartozik...

Az elképzelhető, hogy közös szerzeménynek minősül.


De jobban jársz, ha ezt egy ügyvéddel beszéled meg!

2014. jan. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Hogyne, meg az egyik veséje, heréje, fél szeme, bal lába, jobb karja, egyik füle is, ha már kettő van belőlük.
2014. jan. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy.


Persze és cserébe a te fizetésed is jár neki, amit itthon keresel...

2014. jan. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerinte a hülyézést abba hagyhatod. Még nem váltunk el de semmit nem fizet a gyerekére sem szerintem az is vagyon. Tudod az én fizetésemből fizettem eddig azt is amit neki kellett volna.
2014. jan. 4. 12:49
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Az más tészta. Meg van rá a megfelelő szerv, ahol az ilyet be lehet és kell jelenteni.
2014. jan. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Hülyének hívtalak, mert azt hitted hogy a világon bárhol is van olyan, hogy te a válás után kapd a másik fizetésének a felét. Ennyi. Nem gondoltam hogy általában is hülye vagy.


A fizetése 20%-át vonhatják le viszont gyerektartásként. Ha keres fél milliót, akkor abból te megkapsz 100 ezer forintot. Szigorúan a válás után és ha nálad marad a gyerek.

2014. jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!