Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amerikából Magyarországra...

Gabesz9997 kérdése:

Amerikából Magyarországra mennyi a szállítási idő?

Figyelt kérdés

Rendeltem Amerikából és az érdekelne, hogy mennyi idő mire kiszállítják? A weblapon az van írva, hogy UPS el szállítják.


Egyéb infó:

Airsoft tár lenne az Evike.com ról rendelem és megkérdeztem tőlük, hogy szállítják-e Magyarországra. Válaszuk igen volt és a Evike International Super Saver az 30$ os szállítás + a tár ára. PayPal al fizetem. Gondolom az a 30$ tartalmaz mindent ÁFA+VÁM stb.



2014. jan. 12. 11:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és összesen 52$ szállítással együtt 22$ (A 2db termék amit rendelek) + 30$ szállítási költség. Ilyenkor kell vámot fizetni?
2014. jan. 12. 14:53
 2/5 anonim ***** válasza:

22€ alatt nem kell vámot fizetni és mivel a szállítási költség árát nem írják rá a csomagra, így azt nem számolják hozzá a vámon sem.

UPS vagy USPS. Nem mindegy. Az UPS 3-7 nap alatt szállít általában. Az USPS-t a sima posta kézbesíti Mo-on. Az lehet egy hét de akár 20 nap is.

2014. jan. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a kép van a szállításnál. Ezért gondolom, hogy UPS el szállítják.

2014. jan. 12. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a kep bizony UPS, de ilyenkor adnak (emailben) egy UPS kovetesi szamot, amivel a UPS oldalon tudod nezni hogy hol jar a csomag.


Vammentesnek vammentes, de a 27%os AFAt a termek arara PLUSZ a szallitasi koltsegre, vagyis az $52-ra szamoljak es azt kell fizetned, amennyiben a vamosok megallitjak a csomagot.


[link]

2014. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vagyis ha a VÁM nem kapja el a csomagomat akkor nem kell 27% fizetnem? De ha elkapja akkor igen. 3100Ft + akkor a 27%. És ezt hogy kell fizetnem? Jön a postás bácsi és akkor kp ba oda adom neki? Vagy bankkártyával, utalás vagy mi?
2014. jan. 13. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!