Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek 10 osztállyal...

Szerintetek 10 osztállyal lehet rendesen fizető melóm, felvehetnek úgy hogy nincs róla diplomám de értek hozzá?

Figyelt kérdés
11. osztályos tanuló vagyok igazából, és nagyon lusta vagyok nem igazán szeretek tanulni és kezdek aggódni, hogy nem lesz belőlem semmi. Tegyük fel értek valamihez és ezt valahogy meg is tudom mutatni/bebizonyítani a munkaadónak. Felvehet és fizethet rendesen ?
2014. jan. 15. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

10 osztállyal nem lesz rendesen fizető melód, mert ma már sokszor a gyári munkásoknál is feltétel az érettségi.


A jól fizető munkák sokszor állandó tanulással járnak, ezért ha lusta vagy akkor általában be sem fogod tudni tölteni a pozíciót.


A munkáltatód azt látja, hogy 10 osztályod van, eleve nem ad bizonyítási lehetőséget.


Szerintem inkább kezdj el tanulni, mert amit most megspórolsz annak 40 évig nyögni fogod az árát.

2014. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Betanított munkás lehetsz havi nettó 60 ezerét, abból ha nem szüleiddel élsz éhen döglesz.
2014. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Őszintén ha értenél is valamihez tényleg, egészen véletlenül én akkor sem szívesen alkalmaznék egy olyan embert, aki 10. osztályig bírta. Az ilyennek semmi szorgalma, semmi kitartása, semmi önbecsülése nincs, az ilyen ember csak szrravaló munkát fog csinálni.
2014. jan. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Nekem több szakmám is van, mindegyik 5ös, írásbeli dicsérettel, tanárom ajánlólevelével, akivel a mai napig tartom a kapcsolatot, és még így se kapok esélyt!


Szóval 10 osztállyal még betanított munka sem 100%os.

2014. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Linkoln ***** válasza:

Az a szörnyű igazság :/ Hogy a munkaadók megtehetik hogy válogatnak. Nekik az a fontos hogy minél nagyobb valószínűséggel jól képzett embert kapjanak.

Így még a diplomások között is válogatnak.

Ha valahogy meggyőznéd hogy vérprofi vagy valami komoly dologban, biztosan csak azért alkalmazna, mert neked jóval kevesebbet kell fizetnie mint egy diplomásnak.

Aki ezen spórol, az garantáltan minimálbért fog fizetni, ami 10 osztállyal... Nem magas.

2014. jan. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Linkoln ***** válasza:

Iskola nélkül munkaadó lehetsz. Ami jobb mint a munkavállaló.

De ahhoz szakértelem kell.

Ha tényleg diplomás szinten értesz valamihez... A 10 osztályos robotmunka helyett, én inkább vállalkozás felé barátkoznék.

2014. jan. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Minnieegerke válasza:
Ez nem igaz xd férfiaknak meg főleg lehet jó munkájuk érettségi nélkül is fizikai erő kell hozzá inkább nőknek nehezebb mostanában
febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!