Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EBay-esek! Hogyan külditek a...

EBay-esek! Hogyan külditek a csomagokat külföldre?

Figyelt kérdés
Magyar postával, vagy futárcéggel szállíttatjátok?

2014. jan. 16. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Magyar Postával küldöm mert olcsóbb mint a futárcégek.
2014. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Levélként, vagy csomagként, EMS szolgáltatás?

Pontosan hogyan?

2014. jan. 17. 08:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mit szeretnél feladni!


Például, ha ruháról van szó, akkor szóba jöhetnek a postakész borítékok, sokszor a legkisebbe bele lehet ügyesen hajtogatni egy miniruhát is, ennél nem mérnek súlyt, ami belefér azt viszik ezért az árért, de előtte érdemes jól megragasztózni, hogy bírja a nyomást :) A legkisebb európai postakész boríték 310Ft és van a nagyobb az A5-ös, ebbe 2-3 miniruhát is bele lehet precízen hajtogatni, kb 700Ft körül van a nagyobbik borítéknak az ára amire ajánlottat érdemes lenne még fizetni ami 735Ft, az már más kérdés, hogy változott az üzletszabályzat és erre sem vállalnak felelősséget, de viszont tudod bizonyítani, hogy feladtad stb. :)

2014. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a legkisebb postakész borítékban szoktam, nincs súlykorlátozás. A nagy postakész borítéknál sincs nyílván, de ott megmérem előbb az árut, ugyanis lehet hogy, ha sima borítékba rakod, akkor olcsóbb, mert akkor súly alapján számolják.
2014. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Továbbá nagyobb csomagok esetén ajánlom a DPD-t, ők a legolcsóbbak!
2014. jan. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És miért vagyok 33%-os? :D
2014. jan. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!