Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amazon. Co. Uk-ről rendelt...

Amazon. Co. Uk-ről rendelt csomagokat a Magyar Posta szállítja ki? Vagy esetleg valamelyik futár?

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a Royal Mailen keresztül postázzák, akkor a GLS. De tapasztalataim alapján sajnos az sem sokkal jobb, mint az MPL.
2013. dec. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, akkor a szüleimhez rendelem inkább a pakkot
2013. dec. 26. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem futárcég hozta az Amazon UK-s cuccot. Amazon.com (USA) viszont magyar postára küldte. Nem tudom, hogy van-e rendszer a dologban, vagy aktuális árak határozzák meg.
2013. dec. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
maradok a szüleim címénél, munkahelyi címre nem akarom rendelni, mert elég macerás a hely, a saját címemen meg esélytelen az átvétel, mivel elvileg 8-16:30-ig dolgozom, de ugye 7-kor megyek és ha időben el tudok jönni, ami kb esélytelen, akkor is ugye 17:30-nál előbb nem érek haza, a futár meg akkor már nem dolgozik......és sajnos volt már rá példa, hogy a szomszéd pékségben hagyta a pakkom a GLS, ami nekem rohadt kellemetlen, ha meg az az ötlete támadna, hogy valamelyik szomszédomnak adja, akkor keresztet vethetek rá :S
2013. dec. 26. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!