Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan működik konkrétan a...

Hogyan működik konkrétan a zaci? Például ha ékszert szeretnék beadni.

Figyelt kérdés
Zaci,Zálogház,aranyékszer

2014. jan. 19. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden zacinak megvannak a saját szabályai, ha van honlapja, ott biztosan le van írva. Általában úgy van, hogy beadod az ékszert, ott megmondják mennyit kaphatsz érte, sok pénzre ne számíts, max. párezer forint, aztán otthagyod és van egy bizonyos idő, amíg érte lehet menni, de minél később mész, annál többet kell majd érte fizetned (többet, mint amennyit kaptál), ha pedig nem veszed vissza időben, akkor eladják.
2014. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahova én adtam be ott az arany grammja 4500Ft volt, erre jött a kezelési költség, ami ha jól emlékszem 225Ft volt, és ez 30napra, így mikor kiváltottam lett 4725Ft, ha toltam volna tovább a határidőt, akkor annyiszor 225Ft. De ez eltérő zálogházanként, érdeklődj utána.
2014. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!