Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a februárban kezdődő...

Ha a februárban kezdődő félévet passzíváltatom, akkor meddig dolgozhatok diákként? A diákom márc.31-ig érvényes!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Meddig dolgozhatok diákként, ha passzívon leszek, de a diákom még érvényes? Diákszövetkezeten át dolgozhatok még márc. 31.-ig?

2014. jan. 27. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy tudom a félév kezdete után is tudod magad passziváltatni.


Tehát mondjuk már lement 2 hét a tavaszi félévből. Vagy éppen csak megkaptad az első héten a matricát a tavaszi félévre az igazolványodra. Na, és aztán passziváltasd magad így lesz egy szeptemberig érvényes diákod.

2014. jan. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amit az első ír az nem működik. meg van adva minden egyetemnél,hogy meddig lehetséges az állapotváltás. nálunk pl febr. 5. ez után már nehézkes elintézni,mindenféle kérvénnyel,és a diákmatricát is csak febr. utolsó hetében adnak
2014. jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem. Azért írtam, amit írtam, mert egy csoporttársam most ősszel kb. szeptember végén-október elején passziváltatta magát sikeresen.
2014. jan. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!