Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Iskolába menjek vagy dolgozni?

Iskolába menjek vagy dolgozni?

Figyelt kérdés

Diákmunkában dolgozok egy irodában. Szkennelek, meg levelezek, telefonálok, meg papírok tartalmát összegzem. Következő hétre van meghirdetve egy egyetemi kurzus tömbösítve, ami nagyon érdekel, viszont nem tudom, hogy bent az irodában mit szólnának hozzá, mert ott most van benn hajtás, mert projectmunka határideje közeleg.


Legyek önző és menjek el órára? Vagy hagyjam ki? Nem tudom, hogy legközelebb mikor lesz majd ilyen előadás még.


2014. febr. 4. 09:58
 1/2 anonim válasza:
A diákmunka azért diákmunka, mert mellette tanulsz. Ezt szerintem meg kell értsék. Beszéld meg a góréval, hogy ez téged érdekelne, és el akarsz menni. Biztos bepótolhatod a szkennelést meg az összegzést egy kicsit később. Vagy ha meg tudod oldani, a tanulós napjaidon is felajánlhatod, hogy benézel esténként, azt hátha értékelik.
2014. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A baj, hogy januárban is a fél hónapot kikértem, mert nem tudtam dolgozni vizsgák ill. betegség miatt.
2014. febr. 5. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!