Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » T-mobilosok! Kárpótoltak már...

T-mobilosok! Kárpótoltak már valakit, ill. jóváírtak már valakinek 10 percet a tegnapelőtti gikszer miatt? Mert azt lehetett olvasni. Aki nem előfizetéses, hanem kártyás, az ebből kimarad?

Figyelt kérdés
'0 perc lebeszélhetőség nekem is jól jönne, hiszen engem is érintett, hogy nem lehetett telefonálni...
2009. dec. 6. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom kérdésedre a választ, de mi a párommal ma sem tudtuk elérni egymást...
2009. dec. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen? Ma én még nem próbáltam telefonálni...
2009. dec. 7. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
2009. dec. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,elolvastam.De az még mindig nem értem.Ezek szerint dec 24-és 31 között beszélhetünk 10 percet,ami nem megy le a kártyából?,ezt hogy lehet megoldani?Kiváncsi leszek,igaz lesz-e...
2009. dec. 8. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!