Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit kell tudni az alkalmi...

Mit kell tudni az alkalmi munkavállalásról?

Figyelt kérdés
Az alkalmi munkavállalóit ki kell váltanom, mert ez kell, hogy egy helyre ahova jelentkezem. Ezt ingyen ki lehet váltani?Mit jelent, hogy alakalmaznak ezzel, mennyi lehet a fizetésem?
2009. dec. 7. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
A párom is kiskönyvvel dolgozik.Ez annyit jelent,hogy nem vagy bejelentve,és mellete magadnak kell fizetni a tb-det./4500.-/A munkaügyi hivatalba tudod kiváltani.A fizetést nem tudom megmondani,hogy neked mi alapján fogják adni.Bélyeget ragasztanak a munkáltatók bele,amikor alkalmaznak minden alkalommal./Van olyan ismerősöm akinek még a bélyeg árát is levonják az aznapi béréből./A munkaadód így nem fizet utánad semmi járulékot.
2009. dec. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Előző vagyok.Nem kerül pénzbe a kiváltása.
2009. dec. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs szabadság, betegállomány, táppénz. És a kiskönyv csak 2009. december 31-ig működik, utána egyszerűsített munkaszerződés lesz, de erről még semmi konkrétum.
2009. dec. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi...mondjuk úgy tudtam hogy a biztosítást fizetik, de ezek szerint nem...na mind1, azt már úgy is fizetem magam után:)
2009. dec. 7. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!