Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Adósságrendezésben jártas...

Adósságrendezésben jártas szakembert hogyan kereshetnék? Néha úgy érzem nem tudom mi lenne a helyes megoldás. ) Bp-en)

Figyelt kérdés
Mondjuk már a nagyrészét rendeztük,de van még hátra és nem tudom hogy oldhatnánk meg.
2014. febr. 12. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán azért nem találsz mert nincs értelme adósság rendezéssel foglalkozni magánemberek esetében. Akinek szüksége van rá nem tudja megfizetni a szolgáltatást és nincs meg benne a hajlandóság a változásra. Aki jó szakember cégek válságkezelésesével foglalkozik, több pénz és kevesebb érzelem, kevesebb felesleges munka. Egy időben próbáltam csinálni de nem volt elég fizetőképes kereslet és az érzelmek befolyásolták a pénzügyi döntést. Nem adhatom el a szüleim házát, inkább éhen halok(Tőke felszabadítás), dohányzást nem tudom abbahagyni az nem olyan egyszerű(költségcsökkentés), nem fogok az állásom mellett még dolgozni(bevételnövelés). Cégek esetében ez egyszerűen megy. Tőke felszabadítás, hitelek átütemezése, költségcsökkentés, bevételnövelés. Ha Neked az segítség ha leírod a helyzeted megnézem és küldök javaslatokat, nem tanácsot, javaslatokat. :) Ha nem szeretsz írni egy telefon beszélgetésre is tudok időt szakítani (költségét állom).
2014. febr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kiszamolo.hu - a cikkek önmagukban is elég jó iránymutatást adnak.
2014. febr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első köszönöm ezt a pár szót:) Majd felfogom egy kis kávé után s irok, feltétlen jelentkezek:)

2:. ezt az oldalt nem ismerem, megfogom nézni:)

2014. febr. 12. 15:19
 4/4 A kérdező kommentje:
1.irtam privát üzenetet:)
2014. febr. 12. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!